Pożyczki dla Przedsiębiorstw z całego Pomorza.

Biuro TRP działa normalnie- prolongaty dla pożyczkobiorców

13 maja 2020
 

 

 

Od 4 Maja br. staramy się pracować normalnie- biuro działa każdego dnia w godz.7-15:

 

Utrzymujemy ostrożność i zasady bezpieczeństwa,  więc ograniczenie w bezpośrednich kontaktach naszych pracowników z interesantami (dotyczy to szczególnie wnioskodawców, pożyczkobiorców jak też innych osób mających taką konieczność) jest w dalszym ciągu aktualne:

  • Składanie dokumentów, korespondencji i in.- możliwe będzie tylko przez interesanta wyposażonego w maseczkę i rękawiczki ochronne. Dla takich wizyt wytypowaliśmy tylko  sekretariat (pok.nr.1).
  • Wizyty osobiste w innych sprawach(np. spotkania z Prezesem TRP, lub dedykowanymi pracownikami)  -Tylko uzgodnione wcześniej telefonicznie . Choć co do zasady:  prosimy zastąpić je kontaktami przez telefon: ( tel. 55 261 73 27 lub 506 026 675), lub pocztą elektroniczną : biuro@trpd.pl

 

Komunikat dotyczący pomocy przedsiębiorcom w spłacie naszych pożyczek

Ewentualne prolongaty w rozliczeniu naszych pożyczek, jak też ew. prolongaty w spłacie tych pożyczek będą rozpatrywane przez Zarząd Towarzystwa Rozwoju Powiśla(TRP)po złożeniu wniosku przez Pożyczkobiorce drogą mailową: biuro@trpd.pl . Na chwilę obecną przygotowywane są procedury. Wniosek winien zawierać:

  • imię nazwisko,
  • nr. pożyczki,
  • czego dotyczy wniosek( prolongaty w rozliczeniu naszych pożyczek, jak też ew. prolongaty w spłacie rat tych pożyczek),
  • w jakim zakresie prolongata(ile miesięcy);
  • umotywowanie( czy występuje spadek obrotów…itp)

Informujemy, że będzie możliwa prolongata zarówno w spłacie rat(ale tylko kapitału), bo odsetki trzeba będzie spłacać cały czas, jak również terminów rozliczenia się z pożyczki. Bez decyzji Zarządu TRP nie można samemu dokonywać zawieszenia w spłacie rat pożyczki, gdyż prolongata nie należy się pożyczkobiorcom rejestrowanym przez nas jako zalegający w bieżącej spłacie.

 

 

 

 

Zarząd Towarzystwa Rozwoju Powiśla


Najczęstsze pytania.


Jak dojechać ?


Zadzwoń do nas.